Pomiń sekcję banera głównego
Pomiń sekcję treści

Nie tylko rowery nam w głowie

Activy to młody startup - od 2017 roku tworzymy mobilną grę rowerową pomagając budować zdrowe nawyki poprzez dobrą zabawę. Pracodawcy wykorzystują aplikację do tworzenia programów angażowania, promocji zdrowia i CSR.

W 2018 roku z Activy korzystało ok. 300 firm i 10 000 rowerzystów, wykonując łącznie ponad 350 tys. przejazdów. Dzięki pozyskanemu finansowaniu w 2019 wkraczamy na nowe rynki w modelu SaaS.

Poprzez technologię uzależniamy ludzi od jazdy rowerem

Tworzymy i pracujemy dla lepszego zdrowia pracowników, czystszego środowiska i sprawniejszych miast. Obserwujemy jak dzięki regularnej jeździe rowerem codzienne życie ludzi zmienia się na zdrowsze i bardziej świadome. Sami jesteśmy tego najlepszym przykładem :) Masz podobnie?

Aplikacja nie tylko dla sportowców

Pierwsza tego typu aplikacja mobilna, która w pełni angażuje pracowników do dołączenia do gry i rozpoczęcia budowania zdrowego nawyku - codziennych dojazdów rowerem do pracy. 

Skupiamy się na niesportowych rowerzystach, dla których do tej pory nie było rozwiązań takich jak aplikacje dla sportowców typu Endomondo czy Strava. W naszej aplikacji zdobywasz punkty, nie tylko kilometry, w szczególności liczą się dojazdy do pracy oraz regularność. Gracze rywalizują z innymi osobami z firmy lub działu, zbierają odznaki, wymieniają punkty na BikeCoiny, które mogą wymienić na nagrody lub wesprzeć organizację charytatywną.

Naszym podejściem budujemy zaufanie

🚲Jesteśmy młodym zespołem z doświadczeniem korporacyjnym - nie boimy się wyzwań, ale odpowiedzialnie podchodzimy do biznesu.

💪Zaufały nam firmy: Santander, Microsoft, Google, Aviva, Allianz, Bosch, 3M, LiveChat, Sumo Logic, Making Waves, Unibail Rodamco, 180 heartbeats, InterCars, Lingaro, Netcompany, ITMAGINATION.

🏆Zostaliśmy wielokrotnie wyróżnieni w konkursach: laureat akceleratora Climate-KIC, zwycięzca Smart CIty Challenge w Microsoft Imagine Cup, uczestnik programu ScaleUp, zwycięzca StartUp Program w SAR w ramach Innovation, półfinalista programu Mazovian Startup, brązowa statuetka Innovation 2019, zwycięzca Digital Fundraising Competition UNICEF, w akceleracji Google for Startups.

🌳Dzięki codziennej jeździe na rowerze jesteśmy pozytywnie zakręceni, mamy dużo energii i pomysłów. Nasza praca daje nam satysfakcję i realny wpływ na poprawę środowiska.

Rowery to nasza pasja

Szukamy osób, których łączy rowerowa zajawka. Nieważne w jakim stopniu kochasz rowery, czy to treningi na szosie, miejski rower, czy weekendowe wycieczki. Dla nas liczy się zrozumienie rowerzystów, które jest niezbędne w pracy nad produktem i z klientami.

Nasza praca jest doceniana

“Tyle jest akcji charytatywnych, że ciężko zaangażować ludzi, ale tutaj się udało. Jesteście super!” 

Paulina Kubicka koordynatorka Allianz Polska

 

“Przede wszystkim chciałbym przekazać wyrazy uznania dla pracy, którą włożyliście w stworzenie aplikacji Activy”. 

Jarosław F. uczestnik 

Wejdź na naszą stronę activy.pl

Nowe oferty SIERPIEŃ 2019:

  • Startup Intern

Pomiń sekcję wstępną