Pomiń sekcję banera głównego

inFakt

Liczy się Twój biznes

Pomiń sekcję treści

Kim jesteśmy i co robimy

W inFakcie łączymy księgowość z technologią. Od 2008 r. zmieniamy rynek rachunkowości w Polsce, oferując nowoczesne rozwiązania księgowe za pomocą intuicyjnych aplikacji www oraz mobile.

Oprócz programu do fakturowania i księgowości świadczymy pełną obsługę księgową za pośrednictwem Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego oraz pomagamy od podstaw założyć jednoosobową działalność gospodarczą. Obecnie z naszych usług korzysta ponad 430 000 firm.

W naszym biurze na Zabłociu zatrudniamy ok. 50 utalentowanych profesjonalistów. Praca to dla nas codzienne wyzwania, z którymi lubimy się mierzyć, ale też okazja do tworzenia nowych pomysłów, szukania nieoczywistych rozwiązań i ciągłego uczenia się.

inFakt to także księgowi. Już ponad 100 pracuje z nami zdalnie, rozliczając klientów z całej Polski, a 600 korzysta wraz ze swoimi klientami z aplikacji inFakt. Wszyscy mają u nas dostęp do nowoczesnych technologii usprawniających księgowanie, aktualnej wiedzy i szkoleń, mogą też liczyć na merytoryczne i techniczne wsparcie ekspertów inFakt.

Zostaliśmy wyróżnieni przez Aulę Polska nagrodą Auler 2011, przyznawaną osobom i firmom będącym wzorem dla polskiego biznesu technologicznego, w 2014 nagrodą AppAward dla aplikacji mobilnej roku oraz główną nagrodą w konkursie Mobile Trends Awards 2015.

W 2017 wygraliśmy Intuit Small Business Hackaton w Londynie z arbitrue, naszym inteligentnym asystentem księgowym opartym na sztucznej inteligencji, a w grudniu 2017 zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie VatMan organizowanym przez Ministerstwo Finansów

Zainteresowanych zapraszam do odwiedzenia naszych stron:

  • https://www.infakt.pl
  • https://www.infakt.pl/kariera
  • https://www.youtube.com/user/infaktPL/featured

Pomiń sekcję wstępną