Přeskočit část s hrdinou

Kariéra v JACOBS DOUWE EGBERTS

Česká republika

Přeskočit část s obsahem

Pár slov o JDE

Je úžasné, co se může stát nad šálkem kávy. Ze snahy to zjistit jsme v JDE udělali poslání. Každý den hledáme nové způsoby, jak změnit věci kolem sebe k lepšímu. Pohání nás vášeň pro kávu a čaj, protože věříme, že každý si zaslouží kávu, kterou miluje - bez ohledu na to kdo je, jak žije nebo jakou kávu si nejraději dává. Vážíme si našich lidí jako jednotlivců, v práci i v osobním životě. Chceme, aby JDE byla firmou, kde každý člověk může skutečně přispět, rozvíjet se a být ceněn pro svůj jedinečný pohled. U nás nemusíte splynout s ostatními, abyste měli pocit, že sem patříte. Jste podnikaví a motivuje vás úspěch? Pak je pro vás JDE to pravé. 

Naše značky

JDE je domovem mnoha nejznámějších světových značek kávy. Na seznamu máme taková ikonická jména jako Jacobs, Douwe Egberts, Tassimo, L’Or, Piazza d’Oro nebo Pickwick. Společně nabízí naše značky širokou škálu produktů - instantní kávu, praženou mletou kávu, kávová zrna nebo kapsle. Staňte se s námi součástí života milionů lidí.

Jaké to je pracovat v JACOBS DOUWE EGBERTS?

V České republice sídlíme v Praze a ve Valašském Meziříčí. V Praze je obchodně-marketingová část se 120 zaměstnanci. Naše kávy a čaje dodáváme jak do obchodních řetězců (Retail), tak do restaurací, hotelů, kaváren či kanceláří (Professional). Z pražské kanceláře řídíme business v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Ve Valašském Meziříčí se nachází továrna zaměstnávající 300 lidí. Vyrábíme tady jak tradiční kávu, tak kávové speciality. V rámci skupiny JDE hrajeme významnou roli hlavně ve výrobě jednoporcových balení kávy (single serve) - z naší továrny putují výrobky do více než 20 zemí světa. Našim lidem nabízíme skvělou kombinaci práce pro nadnárodní korporaci s inovativním know-how a zároveň flexibilitu lokální firmy. Pracujeme v kancelářích s otevřeným prostorem nebo v prostředí velmi moderního továrního provozu. Naše prostory jsou využívány nejen pro práci, ale také pro produktová školení a návštěvy zákazníků, stejně jako pro posezení při skvělé kávě.  Láska ke kávě a čaji je součástí našeho každodenního života!

Přeskočit část s volnými místy

Nabídky práce u společnosti JACOBS DOUWE EGBERTS

  • Procházet podle:
  • Umístění

Žádné nabídky zaměstnání nejsou v současné době k dispozici.