Přeskočit část s hrdinou

Kariéra v JACOBS DOUWE EGBERTS

Česká republika

Přeskočit část s obsahem

Život v české JACOBS DOUWE EGBERTS

V JACOBS DOUWE EGBERTS myslíme, že je úžasné, co vše se může stát nad šálkem kávy. Věříme, že si každý zaslouží kávu, kterou miluje.  Jsme hrdí na naše zaměstnance, kteří pracují s vášní, nespokojí se se "status quo" a usilují o mistrovství ve všem co dělají. Náš cíl je jednoduchý a ambiciózní - JACOBS DOUWE EGBERTS: káva pro každý šálek.

Naše značky

V České republice jsme známí svými značkami Jacobs, Douwe Egberts, Tassimo, L’Or, Piazza d’Oro, Cafitesse, Pickwick nebo Zlatý šálek. Česká společnost sídlí v Praze a zaměstnává přibližně 150 zaměstnanců. Ve Valašském Meziříčí máme továrnu na výrobu kávy, která má přibližně 270 zaměstnanců.

Jaké to je pracovat v JACOBS DOUWE EGBERTS?

Pracovat s námi znamená, že budete mít opravdový vliv v rychle se měnícím prostředí. Rádi spolupracujeme - jsme tým, který oslavuje úspěch a podporuje jeden druhého. Pracujeme v inovativním prostředí a jsme kolektiv podobně smýšlejících lidí, kteří se zavázali dělat správnou věc. Co vytvoříme v JACOBS DOUWE EGBERTS, zanechá stopu. 

Nabízíme našim zaměstnancům skvělou kombinaci práce pro velkou nadnárodní korporaci se širokým záběrem, infrastrukturou a know-how a zároveň flexibilitu lokální společnosti. Pracujeme v prosvětlených, moderních kancelářích s otevřeným prostorem, které byly navrženy tak, aby povzbuzovaly myšlení, dialog mezi jednotlivými odděleními a týmovou spolupráci. 

Láska ke kávě a čaji je velkou součástí našeho každodenního života. Náš showroom a laboratoř jsou využity nejen pro produktová školení a návštěvy zákazníků, ale i posezení při kávě. 

Jsme ambiciózní, kreativní a disciplinovaní! Teď nám řekněte Váš příběh!

Přeskočit část s volnými místy

Nabídky práce u společnosti JACOBS DOUWE EGBERTS

  • Procházet podle:
  • Umístění

Žádné nabídky zaměstnání nejsou v současné době k dispozici.