Pomiń sekcję banera głównego

Kariera w JACOBS DOUWE EGBERTS

Polska

Pomiń sekcję treści

Kariera w JDE Polska

W Jacobs Douwe Egberts Polska inspiruje nas przekonanie, że to niesamowite, co może się zdarzyć przy filiżance kawy. Kierujemy się wizją, że każdy zasługuje na kawę, którą kocha. Jesteśmy dumni z naszych zaangażowanych współpracowników, którzy kwestionują status quo i dążą do mistrzostwa we wszystkim, co robią.

W JDE praca każdego z nas ma realny wpływ na nasz biznes. To, co tu robimy, zostaje zauważone. Działamy jako zespół, świętujemy sukcesy i wspieramy się nawzajem. Na co dzień współpracujemy z doświadczonymi ekspertami z różnych części świata, a razem tworzymy innowacyjne środowisko.

Jesteśmy ambitni, kreatywni i otwarci! 

Nasza lokalna marka

W JDE Polska pracuje ponad 320 osób, które budują sukces naszych wiodących marek. Na pewno znasz nasze produkty. W polskich sklepach znajdziesz nasze międzynarodowe marki: kawę Jacobs, Prima, Tassimo oraz L'OR. Nasi pracownicy codzienne dbają o to, aby tworzyć produkty najwyższej jakości. 

Czego możesz się spodziewać dołączając do JDE Polska

Naszym pracownikom oferujemy szeroki wachlarz możliwości przy współtworzeniu przyszłości rynku kawy. Pracujemy w globalnym i dynamicznym środowisku, zawsze gotowym do współpracy. Efekty Twojej pracy będą zauważalne w naszej organizacji, w naszych markach, produktach, a także w Twoim rozwoju osobistym. 

Jako zespół możemy na siebie liczyć, a po skończonym projekcie świętujemy wspólnie uzyskany sukces. Nasi pracownicy tworzą różnorodną grupę, pracują w innowacyjnym środowisku i wykonują świetną pracę na całym świecie. 

Pomiń sekcję wstępną

Oferty pracy w firmie JACOBS DOUWE EGBERTS

  • Przeglądaj według:
  • Lokalizacja