Pomiń sekcję banera głównego

Kariera w JACOBS DOUWE EGBERTS

Polska

Pomiń sekcję treści

Kariera w JDE Polska

W Jacobs Douwe Egberts inspiruje nas przekonanie, że to niesamowite, co może się zdarzyć przy filiżance kawy. Kierujemy się wizją, że każdy zasługuje na kawę, którą kocha.

Jesteśmy dumni z naszych zaangażowanych współpracowników, którzy kwestionują status quo i dążą do mistrzostwa we wszystkim co robią.

W JDE, praca każdego z nas ma realny wpływ na  nasz biznes. To co tu robisz, zostanie zauważone. Działamy jako zespół, świętujemy sukces i wspieramy się nawzajem. Na co dzień, mamy możliwość pracować z doświadczonymi ludźmi z różnych części świata, a razem tworzymy innowacyjne  środowisko i angażujemy się we właściwe działania.


Jesteśmy ambitni, kreatywni i zdyscyplinowani! Teraz opowiedz nam swoją historię.

Nasza lokalna marka

W JDE Polska pracuje ponad 320 osób, które budują sukces naszych wiodących marek. Na pewno znasz nasze produkty. W polskich sklepach znajdziesz nasze międzynarodowe marki: kawę Jacobs, Prima, Tassimo, L’Or czy Douwe Egberts. Nasi pracownicy codzienne dbają o to, aby tworzyć najwyższej jakości produkty. Centrala naszej firmy zlokalizowana jest w Warszawie. Pracujemy w nowoczesnych, jasnych, otwartych biurach, które zostały zaprojektowane z myślą o transparentnej i otwartej kulturze naszej organizacji.

Nasza Palarnia Kawy mieści się w Sułaszewie, 70 km na północ od Poznania. Produkujemy tam ponad 300 różnych produktów, które są sprzedawane nie tylko na rynku polskim, ale też w całej Europie.

Czego możesz się spodziewać dołączając do JDE Polska

Naszym pracownikom oferujemy rozwój we wszystkich obszarach - od działu sprzedaży i marketingu po finanse i łańcuch dostaw. To, co tu robisz, jest zauważane i ma wpływ na organizację, nasze marki, produkty oraz na Twój rozwój.

Pomiń sekcję wstępną