Preskočiť časť Hero

Kariéra v JACOBS DOUWE EGBERTS

Slovenská republika

Preskočiť časť obsahu

Život v slovenskom JDE

Slovenská pobočka sídli v Bratislave a zamestnáva 20 zamestnancov. Našim zamestnancom ponúkame skvelú kombináciu práce pre nadnárodnú korporáciu so širokým záberom a zároveň flexibilitu lokálnej firmy a rodinnú atmosféru. Naše hodnoty - jednoduchosť, podnikavosť, zodpovednosť , disciplína a solidarita sa premietajú do nášho správania. Láska ku káve a čaju je veľkou súčasťou nášho každodenného života. Sme ambiciózny a kreatívny tím ľudí.

Naše značky

JACOBS DOUWE EGBERTS je domovom mnohých najznámejších značiek kávy na svete. Dnes je naše porfólio kávy a čaju dostupné vo viac ako 100 krajinách sveta a zhŕňa také ikonické mená ako Jacobs, Tassimo, L´Or, Douwe Egberts, Kenco, Senseo či Pickwick. Naše podnikanie sme vybudovali na presvedčení, že každý si zaslúži kávu, ktorú miluje - bez ohľadu na to kto je, ako žije alebo akú kávu má najradšej.

Aké to je pracovať v JACOBS DOUWE EGBERTS

Ste podnikaví a motivuje vás úspech? Potom je JDE to pravé. Naši ľudia, pôsobiaci na globálnej alebo lokálnej úrovni firmy, pozitívne ovplyvňujú svet kávy už viac ako 250 rokov. Je úžasné, čo sa môže stať nad šálkou kávy. Zo snahy zistiť to, sme si urobili v JDE poslanie. Od prvého dňa naši ľudia posúvajú hranice, premýšľajú a konajú tak, aby to, čo robíme, bolo vidieť po celom svete. Milujeme dialóg a vytvárame príležitosti, ktoré vám pomôžu rásť. Staňte sa súčasťou života miliónov ľudí. To je náš sľub.

Preskočiť časť otvorených pracovných pozícií

Pracovné ponuky v JACOBS DOUWE EGBERTS

  • Prehľadávať podľa:
  • Lokalita

V súčasnej dobe nie sú k dispozícii žiadne pracovné ponuky.