Пропустити розділ героя

Кар’єра в JACOBS DOUWE EGBERTS

Україна

Пропустити розділ вмісту

JDE в Україні

Наша українська команда складається з 380 чемпіонів кавової демократії, які щиро вірять, що за чашкою кави стаються неймовірні речі. А наше пакувальне виробництво у місті Тростянець виробляє 8000 тонн готової продукції на рік для поціновувачів кави в Україні, а також у країнах Європи, Азії та Африки. Наші співробітники ведуть активне соціальне життя, беручи участь у спортивних змаганнях, волонтерських ініціативах та важливих для країни подіях. Так, у 2017 році кава Jacobs стала офіційним спонсором пісенного конкурсу Євробачення. 

Справжня кавова демократія починається тут, з кожного з нас. Кава завжди у серці життя. Вона з нами у великі та маленькі моменти. Це спосіб виразити себе та задовольнити власний смак, і кожен має насолоджуватись саме тією кавою, яка йому до вподоби. 

Наші бренди

Компанія Якобз Дау Егбертс є номером один в українському світі кави. 

На сьогодні вона представлена брендами Jacobs, L'OR та Carte Noire в категоріях розчинної, меленої, зернової кави та кавових сумішей. 

Завдяки незрівнянному аромоксамиту та насиченому багатому смаку кава Jacobs є беззаперечним лідером в усіх сегментах кави, представлених в Україні. Кожна чашка нашої кави надихає тебе відчути силу мрій та зробити перший крок на шляху до їх здійснення!

Що на тебе чекає в JDE Україна

Ми - динамічний колектив дружніх професіоналів своєї справи, об'єднаних цінностями Дисципліни, Відповідальності, Єдності, Підприємницького духу та Простоти. Кожен тут може вільно висловлювати свої думки та ідеї і готовий слухати та чути інших. Будучи частиною великої глобальної компанії, ми маємо доступ до кращих світових практик і багато свободи в тому, щоб будувати бізнес у свій, особливий спосіб. Ми не боїмось помилок і ніколи не зупиняємось на досягнутому. У нас завжди багато цікавої роботи і завжди є час посмакувати чашечкою улюбленої кави, приготованої професійним баріста прямо у нашому офісі. 

Приєднуючись до нашої команди, ти стаєш частиною чогось незвичайного та отримуєш безцінний досвід роботи у середовищі, що швидко змінюється, та можливість співпрацювати з людьми з різних куточків світу, адже український офіс є хабом і центром експертизи для країн Східної Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки.

Пропустити розділ вакансій