Přeskočit část s hrdinou

  • Google Chrome
  • Microsoft Edge
  • Apple Safari
  • Mozilla Firefox

Přeskočit část s obsahem

O nás

Společnost Applus+IDIADA je globálním partnerem automobilového průmyslu s více než 30 lety zkušeností, který podporuje své klienty při vývoji produktů poskytováním služeb v oblasti designu, inženýrství, testování a homologace.

Úspěch společnosti IDIADA ve vývoji produktů je postaven na jedinečné kombinaci vysoce zkušených inženýrů, nejmodernějších testovacích a vývojových zařízení a neustálého úsilí o inovace. Společnost má 2 851 odborníků a mezinárodní síť 56 dceřiných společností a poboček ve 22 zemích, což zajišťuje, že její klienti dostávají rychlá řešení na míru.

 

IDIADA ČESKÁ REPUBLIKA

Patříme mezi nejzkušenější a nejsilnější dodavatele komplexních vývojových řešení v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu v České republice. Rozumíme vývoji od prvního návrhu a zpracování konceptu přes výpočty a konstrukci až po finální zkoušky. Naše portfolio služeb sahá od koncepčních návrhů až po konstrukci pro sériovou výrobu, přes širokou škálu numerických simulací, kompletní služby v oblasti vnějšího povrchu exteriérů a interiérů vozů včetně jejich fotorealistické vizualizace až po komponentní a životnostní zkoušky.

Naše umístění

Hradec Králové

Pražská třída 320/8 - 500 04 Hradec Králové

Mladá Boleslav

CTPark Mladá Boleslav - Bezděčín 103 - 293 01 Mladá Boleslav

Liberec

Hodkovická 470 - 460 02 Liberec 2

Brno

Londýnské náměstí 886/4 - 639 00 Brno

Praha

Pekařská 695 - 155 00 Praha 5 - Jinonice

Kvasiny

517 02 Kvasiny

Košice

Werferova 2321/1 - 040 11 Košice - Slovensko / Slovakia

Přeskočit část s volnými místy

Nabídky práce u společnosti Applus IDIADA

  • Procházet podle:
  • Místo