Praleisti pradinį skirsnį

Įsiprasmink energetikoje

Kiekviename karjeros žingsnyje čia rasi prasmę, nes kasdien dirbame dėl nepriklausomos ir tvarios Lietuvos energetikos.

  • Google Chrome
  • Microsoft Edge
  • Apple Safari
  • Mozilla Firefox

Praleisti turinio skirsnį

Darome prasmingus darbus

„EPSO-G“ grupės įmonėse nuolat augame kaip profesionalai ir didžiuojamės tuo, ką darome. Artimiausias dešimtmetis bus įdomiausias Lietuvos energetikoje. Per jį baigsime įrengti energijos perdavimo jungtis su Vakarų Europa. Baltijos jūroje įsuksime galingus vėjo parkus, o tuščius Lietuvos laukus padėsime iškloti saulės baterijomis.

Užtikrinsime, kad didžioji dalis Lietuvoje naudojamos energijos būtų iš atsinaujinančių šaltinių. Todėl mums reikia energingų žmonių. O tada kartu pasirūpinsime, kad šie varikliai neužgestų, ir darbas džiugintų bei stiprintų.

 

Kuriame naujoves

Pažangūs ir tvarūs energetikos projektai, energetinės nepriklausomybės stiprinimas – „EPSO-G“ ne tik leidžia prisidėti, bet ir skatina juos kurti. „EPSO-G“ kuria energetikos inovacijas tiek Lietuvos, tiek Europos mastu, įgalina naujausių energijos išgavimo būdų kūrimąsi ir naudojimą.

Jaučiamės saugiai ir tvirtai

„EPSO-G“ grupės darbuotojai jaučiasi užtikrinti ir saugūs, tiki organizacijos sėkme. Turi saugią darbo aplinką ir tinkamas sąlygas bei priemones. Užtikrinamas asmeninio gyvenimo ir darbo balansas, dėmesys darbuotojo sveikatai ir emocinei būsenai, skatinama įtrauktis ir įvairovė.

Praleisti įžangos skirsnį

Darbo pasiūlymai: